444 0 428 addictivedergi@gmail.com

HAKKIMIZDA

 

REKLAMIN EN GENÇ DERGİSİ: ADDICTIVE

Dergimiz, 2017 Ocak ayında yayın hayatına girmiştir. Reklamcılığın öğrenci gözünden aktarımını kendine amaç edinen Addictive, renkli ve farklı içerikleriyle okuyanlardan tam not alarak, hem Bilgi Üniversitesinde hem de sektörde farkındalık yaratan dergilerden biridir.

Basılı dergimiz dışında, günlük olarakta sosyal medya hesaplarımızdan yaratıcı ve farklı içerikler paylaşarak bütün kitlelere hitap etmemiz bizi sektörel dergilerden ayıran diğer bir özelliğimiz olarak öne çıkarmaktadır. İnteraktif çalışma disiplinine sahip olan Addictive,Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesinden  amatör bir ruhla yola çıkmasına rağmen hızlı bir şekilde profesyonel olma yolunda ilerlemektedir. Sektörde bulunan çoğu ajansla bağlantımız bulunmaktadır. Bu bağlantılar sayesinde sadece dergi olarak değil, sektörle de iç içe çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu çalışmalar sayesinde dergi ekibimizi ve okurlarımızı sektöre hazırlama rolü de benimsemiş bulunmaktayız.

Reklamın en genç dergisi olarak konumlanan dergimiz, her gün hızla gelişen dünyamıza ayak uydurarak, çalışmalarını genç kuşağın zevk alacağı yönde devam etmektedir.

 

ADDICTIVE